Warta dla Ciebie i Rodziny

to jeden z naszych najpopularniejszych produktów, zapewniający pomoc w wielu życiowych sytuacjach – zarówno jako wsparcie finansowe, jak i w formie usług.

  • WDCiR to gwarancja wypłaty pieniędzy w razie śmierci oraz ochrona obejmująca kilkadziesiąt zdarzeń z codziennego życia, takich jak nagłe choroby bądź wypadki i ich następstwa.
  • Z polisą można otrzymać nawet 600 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu (w wariantach VIP nawet 1200 zł), wypłacimy także pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu z powodu wypadku lub choroby.
  • Ochrona obejmuje również zdarzenia, które przytrafią się małżonkowi/partnerowi, dziecku i rodzicom ubezpieczonego.
  • Każda polisa zawiera Pakiet Medyczny, w ramach którego szybko zorganizujemy specjalistyczną pomoc, na przykład pomoc lekarza, rehabilitację (wraz zakupem lub wypożyczeniem sprzętu), transport i naprawę roweru po wypadku, czy nawet prywatne lekcje dla dziecka, które ulegnie wypadkowi lub zachoruje.

Warto pamiętać, że WDCiR to oferta adresowana dla każdego. Z myślą o różnych potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy dedykowane warianty: dla rodzin (także samodzielnych rodziców), singli, par (również bez sformalizowanego związku) oraz osób w wieku 55+ (z możliwością ochrony nawet po 80. roku życia)

WDCiR w nowej odsłonie

Przedstawiamy nowe cechy, które czynią WDCiR jeszcze atrakcyjniejszym wyborem:

  • Aż 5 zupełnie nowych Pakietów Dodatkowych, dzięki którym ubezpieczony może rozszerzyć ochronę w wybranym przez siebie zakresie:

WYPADEK – wyższe świadczenie dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego w wypadku;

AKTYWNI – dodatkowe środki na leczenie po wypadku, aby szybciej powrócić do zdrowia;

ZDROWIE PLUS – druga opinia medyczna i pomoc finansowa dla Klienta w razie nowotworu, udaru mózgu czy zachorowania na COVID-19;

AKTYWNE DZIECKO – świadczenie w razie wypadku dziecka ubezpieczonego, także tego, który zdarzył się w szkole;

ZDROWIE DZIECKA – dodatkowy zakres ochrony na wypadek poważnej choroby dziecka ubezpieczonego.

  • Zmiana początku okresu ochrony ubezpieczeniowej – w nowym WDCiR początek odpowiedzialności to kolejny dzień po wpływie pierwszej składki na konto Warty *.
  • Uproszczona sprzedaż zdalna przez system eKlient, do którego właśnie wdrożyliśmy nowoczesną formę weryfikacji tożsamości ID UFG. Więcej o samym rozwiązaniu, przeczytacie w tym artykule. Platforma eKlient umożliwia także wygodny sposób uregulowania składki dzięki ePłatnościom.
  • Dostęp dla Klienta do szczegółów polisy przez serwis internetowy WartaNet.pl

Warta dla Ciebie i Rodziny – w tym miejscu poznasz wszystkie warianty

Kliknij i dopasuj zakres do swoich potrzeb

WDCiR Wszystkie warianty

WDCiR OWU – Ogólne warunki ubezpieczenia

WDCiR opłata składki – w jaki sposób dokonujemy wpłaty

WDCiR Karta Produktów – najważniejsze informacje w pigułce

Jeśli gubisz się w tych ofertach i nie wiesz którą wybrać !!!!
Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiednią polisę ubezpieczeniową na życie dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb, aby zakres i suma ubezpieczenia w pełni zabezpieczyły Ciebie i Twoją rodzinę.

Zobacz jakie to proste
Zadzwoń do nas a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości

Pozostale wpisy

TVSfera-KOMUNIKACJA OC AC

Najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne w Rudzie Śląskiej Niespodziewane zdarzenia losowe na drodze mogą przydarzyć się każdemu kierowcy, zarówno początkującemu, jak i doświadczonemu posiadaczowi auta. Niegroźna kolizja, poważny wypadek czy nawet potrącenie –

TVSFERA-Życie

Ubezpieczenie na życie to najważniejsza polisa jaką powinieneś mieć !!! Tanie Ubezpieczenia na Życie !!! Brak ubezpieczenia na życie może spowodować prawdziwe kłopoty, gdy np.

NNW-SZKOLNE

NNW SZKOLNE – kliknij na napis a poznasz zakres !!! NNW SZKOLNE DLA DZIECKA TAKA polisa działa 24/7 niezależnie gdzie dziecko przebywa czy w szkole,

Best Doctors

Zabezpiecz siebie już teraz nie czekaj, aż będzie za późno !!!! Czy masz na koncie 1 mln euro / 2 mln euro na leczenie ?Czy