Szukasz dobrego ubezpieczenia OC w rozsądnej cenie? Zapraszamy do Centrum Ubezpieczeń AGAT! Pomożemy Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne dopasowane do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Porównamy dla Ciebie ubezpieczenia z niemal 20 znanych przedsiębiorstw — PZU, Warta, Link4, Hestia, Compensa, Allianz, Generali, MTU, HDI, AXA, Uniqa i wielu innych. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę w przystępnej cenie!

Ubezpieczenia OC — Bytom

Każdy kierowca posiadający samochód, zobowiązany jest do wykupienia ubezpieczenia OC. Za niedopełnienie tego obowiązku można zostać ukaranym mandatem. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej powinien więc posiadać każdy, kto jest właścicielem zarejestrowanego i poruszającego się po drogach pojazdu mechanicznego. Takie ubezpieczenie działa w sytuacji, gdy spowodujemy kolizję drogową lub wypadek, w wyniku którego ktoś ucierpi lub zostanie uszkodzone jego mienie.

Wybierz najlepsze ubezpieczenie samochodu z firmą AGAT!

Zakres oraz ceny ubezpieczeń samochodu oferowane przez popularne firmy ubezpieczeniowe mogą się od siebie różnić. Aby nie przepłacić i wybrać najlepsze możliwe ubezpieczenie OC dopasowane do indywidualnych potrzeb, warto skorzystać z pomocy specjalistów. W Centrum Ubezpieczeń AGAT doradzamy naszym Klientom, porównujemy różne oferty i wspieramy w podejmowaniu właściwej decyzji o zakupie ubezpieczenia OC. Zaufało nam już wielu kierowców z Bytomia oraz innych okolicznych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystną ofertę ubezpieczenia dla Twojej firmy.

Zobacz jakie to proste

A my oddzwonimy do Ciebie