Na życie, na dom, turystyczne, samochodowe — jest wiele rodzajów ubezpieczeń. Wszystkie je łączy wspólny mianownik, jakim jest zapewnienie niezbędnej ochrony właścicielowi polisy. W Centrum Ubezpieczeń Agat znajdziesz ponad 20 najbardziej znanych, cenionych firm, wśród których pomożemy Ci wybrać tę z ofertą idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami bezpieczne wyjedziesz na wakacje, zadbasz o auto, a także zabezpieczysz się na wypadek choroby. Do skorzystania z propozycji zapraszamy zwłaszcza Klientów z Bytomia.

Agencja ubezpieczeniowa — Bytom i okolice

Agat to agencja ubezpieczeniowa z wieloletnim doświadczeniem. Mamy stałe grono Klientów — nie tylko z Bytomia, ale też okolic. Dzięki nieustannemu poszukiwaniu najlepszych ofert możemy zaoferować polisy idealnie odpowiadające oczekiwaniom biznesmenów, właścicieli firm, seniorów, a także całych rodzin. Doradzanie to nasza pasja — doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia gwarantuje spokój, a w razie wypadku — zapewnia wypłatę środków zdolnych pokryć np. koszty leczenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agat Centrum Ubezpieczeń

Nasza placówka mieści się niedaleko Bytomia — naprzeciwko Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej. Zachęcamy do kontaktu, w celu zapoznania się z ofertą proponowanych ubezpieczeń. Wszyscy odwiedzający nas Klienci mogą liczyć na miłą, kulturalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie polis. Nie czekaj — już dziś sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystną ofertę ubezpieczenia dla Twojej firmy.

Zobacz jakie to proste

A my oddzwonimy do Ciebie